افتتاح آشیانه اختصاصی آتا در فرودگاه تبریز

به گزارش وبلاگ عکس، مدیرکل فرودگاه های استان آذربایجان شرقی گفت: طبق برنامه ریزی های اجرا شده، امیدواریم همزمان با پروژه های فرودگاه تبریز، پروژه آشیانه شرکت هواپیمایی آتا نیز در هفته دولت به بهره برداری برسد.

افتتاح آشیانه اختصاصی آتا در فرودگاه تبریز

به گزارش خبرنگار رامین آذری مدیرکل فرودگاه های استان آذربایجان شرقی در دیدار با مدیرعامل شرکت هواپیمایی آتا بر لزوم برنامه ریزی این شرکت هواپیمایی برای افزایش پرواز ها مخصوصا در فصل زمستان تاکید نمود و گفت: هواپیما های امبرائر شرکت هواپیمایی آتا ظرفیت خوبی برای توسعه جهت ها و شبکه های پروازی است و برقراری پرواز در جهت هایی مانند پارس آباد، اربیل، کرمانشاه، وان و هم چنین در جهت تهران - سهند - تهران با هواپیمای مذکور میسر است.

آذری در ادامه با اشاره به درآمد - هزینه بودن فعالیت شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران گفت: بر همین اساس فرودگاه تبریز نیز باید بتواند مطالبات خود را از شرکت های هواپیمایی دریافت کند و شرکت هواپیمایی آتا نیز باید با برنامه ریزی مناسب نسبت به پرداخت بدهی های خود در روز های آینده اقدام کند.

مدیرعامل شرکت هواپیمایی آتا نیز ضمن تاکید بر اهمیت تعامل دوجانبه شرکت و اداره کل فرودگاه های استان آذربایجان شرقی برای افزایش پرواز ها گفت: امیدواریم آشیانه شرکت هواپیمایی آتا برای افتتاح در هفته دولت آماده و افتتاح گردد.

کاپیتان عبدالرضا پازوکی در خصوص مطالبات اداره کل فرودگاه های استان آذربایجان شرقی از شرکت هواپیمایی آتا نیز گفت: مصمم هستیم با پرداخت اولین بخش از مطالباتمان در هفته آینده حسن نیت خود و مجموعه آتا را به اثبات برسانیم.

وی اولویت نخست آتا را خدمت رسانی مطلوب به مسافرین فرودگاه تبریز عنوان نمود و گفت: با توجه به اینکه فرودگاه تبریز پایه هواپیمای آتا می باشد با تمام وجود برای افزایش پرواز و همچنین ارتقای سطح خدمات به مسافرین کوشش خواهیم کرد.

شرکت هواپیمایی آتا در تاریخ 27 آذر سال 1387 با تصویب رسمی هیئت دولت به عنوان شانزدهمین شرکت هواپیمایی ایران تاسیس و راه اندازی شد.

عملیات احداث آشیانه شرکت هواپیمایی آتا مرداد ماه سال 94 با حضور مقامات سازمان هواپیمایی کشوری شروع شد.

انتهای پیغام /ش

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "افتتاح آشیانه اختصاصی آتا در فرودگاه تبریز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح آشیانه اختصاصی آتا در فرودگاه تبریز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید