جزئیات قتل زن و دختر نوجوان در بلوار فردوس تهران

به گزارش وبلاگ عکس، رئیس کلانتری 133 شهرزیبا از بازداشت پدر خانواده در رابطه با قتل همسر و دختر نوجوانش اطلاع داد.

جزئیات قتل زن و دختر نوجوان در بلوار فردوس تهران

ایلنا نوشت: سرهنگ سرافراز احمدی، رئیس کلانتری 133 شهرزیبا با اعلام این خبر گفت: ساعت 20:30 شب گذشته بود که فردی با مرکز فوریتهای پلیسی تماس گرفت و از وقوع دو فقره قتل در بلوار فردوس اطلاع داد.

وی ادامه داد: سریعا ماموران عملیات کلانتری در محل اعلام شده که در طبقه پنجم آپارتمان مسکونی بود حاضر شده و با انجام تحقیقات اولیه متوجه شدند فرد تماس گیرنده از بستگان مقتولان است؛ و پس از مراجعه این فرد به آپارتمان مذکور، معین شد براساس قرائن موجود خانم جوان و دختر 13 ساله اش خفه شده اند.

وی اضافه نمود: بنابر گزارشات واصله، اجساد داخل اتاق خواب های شخصی مقتولان کشف شده است و به ترتیب آنها خانم 48 و دخترش 13 سال سن داشت، همچنین در محل حادثه مردی هم حضور داشت که خودش را همسر و پدر دو مقتول معرفی کرد.

این فرد 50 ساله در برابر ماموران کلانتری گفت: 50 سال سن دارم و در سال 78 با مقتول که دخترخاله ام و خانه دار است ازدواج کردم. هشت سال در این آپارتمان سکونت داریم و خودم کارمند شرکت خودروسازی هستم. صبح به محل کار مراجعه کردم و قرار بود امروز به تبریز مسافرت کنیم. ظهر به خانه رسیدم و وسایل مان را جمع کردیم و با یاری دخترم به پارکینگ بردم.

این مرد در حالیکه اشک می ریخت ادامه داد: وسایل را داخل صندوق عقب خودرو گذاشتیم و همینکه می خواستیم حرکت کنیم، یک جلسه کاری پیش آمد و مجبور شدم به محل کارم بازگردم. دو ساعت بعد با خانه تماس گرفتم که بگویم برای رفتن آماده شوند. قرار بود به خانه خواهرم در تبریز و از آنجا به ترکیه برویم. کسی پاسخگو نشد و با تلفن همراه همسرم تماس گرفتم که او هم پاسخی نداد.

مرد 50 ساله ادامه داد: با برادرم تماس گرفتم و گفتم به آنجا برود تا قبل از رسیدن من اگر اتفاقی افتاده است کاری انجام دهد که هنگام رسیدن او معین شد درب آپارتمان نیمه باز است و کلید نیز پشت در بود. خانه هم به هم ریخته به نظر می رسید و وقتی برادرم به اتاق ها مراجعه کرد با جسد همسر و دخترم روبرو شد.

با آنالیز های اولیه آپارتمان معین شد، چیزی از محل سرقت نشده است و به هم ریختگی خانه نیز ساختگی به نظر می رسید. بنابراین گزارش، با دستور قاضی کشیک قتل پایتخت، اجساد به پزشکی قانونی برای معین علت اصلی فوت منتقل شده اند و پدر خانواده به عنوان مظنون اصلی پرونده در بازداشت به سر می برد.

منبع: همشهری آنلاین

به "جزئیات قتل زن و دختر نوجوان در بلوار فردوس تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات قتل زن و دختر نوجوان در بلوار فردوس تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید