یک اتفاق عجیب در فرودگاه مهرآباد تهران، دلجویی حضوری از مسافران با سبد گل

به گزارش وبلاگ عکس، ما به عنوان مسافران خطوط هوایی، ریلی و جاده ای، حقوقی داریم که خیلی هایمان از آن بی اطلاع هستیم و بعضی که نسبت به حقوق خود واقف هستیم به دلیل ارائه ضعیف خدمات پشتیبانی از سوی بعضی از فروشندگان بلیط سفر به اینکه سفرمان به هر نحوی انجام و به مقصد برسیم راضی می شویم.

یک اتفاق عجیب در فرودگاه مهرآباد تهران، دلجویی حضوری از مسافران با سبد گل

به عبارتی عدم ارائه خدمات پشتیبانی از سوی بعضی از فروشندگان بلیط که به صورت تخصصی در حوزه گردشگری فعال نیستند، سطح انتظارمان را از کیفیت سفر کاهش داده است. در این میان اما گاه اتفاق هایی رخ می دهد که این امید را در دل ما مسافران زنده می نماید که رفته رفته از حق خود که برخورداری از خدمات پشتیبانی مطلوب سفر است، برخوردار می شویم.

تجربه ای که من در یک سفر داخلی در فرودگاه مهرآباد تهران داشتم آنقدر برایم خوشایند است که حیفم می آید آن را با شما در میان نگذارم.

داستان از این قرار است که پس از انتها سفر و ورود به فرودگاه مهرآباد تهران، در میان مسافرانی که خسته و کلافه از تاخیر پرواز، منتظر دریافت چمدان خود بودند، شخصی خوش پوش که با سبد گلی زیبا در انتظار مسافرانش بود، توجه بیشتر مسافران را به خود جلب می کرد. به شخصه کنجکاو بودم که مسافر این چشم های پر انتظار کیست؟ حدس زدم حتما مشتاق ملاقات عزیزی باشد که مدتها از او دور بوده است.

پس از مدتی یک خانواده پرجمعیت از راه رسیدند و شخصی که بعدتر متوجه شدم از تیم پشتیبانی یکی از ارائه دهندگان آنلاین بلیط هواپیما است، بابت بروز مسئله ای که در رزرو بلیط مسافرانش پیش آمده است، بابت دلجویی با یک سبد گل زیبا به استقبال مسافرانش آمده است.

برای من و خیلی از مسافرانی که در فرودگاه حضور داشتند، این اتفاق نه تنها عجیب بود که کنجکاوی ما را برانگیخت که کدام فروشنده بلیط سفر است که تا این حد به رضایت مشتریانش اهمیت می دهد که برای جبران استرسی که در سفر به مسافرانش وارد شده است، نماینده ای با سبد گل برای دلجویی از آنها راهی فرودگاه نموده است.

بعدتر از زبان مسافران خوش شانسی که با چنین استقبالی روبرو شده بودند شنیدم که به علت لغو پرواز این خانواده 13 نفره و پس از کوشش ناموفق آنها برای خرید بلیط سفر، تیم پشتیبانی علی بابا، بلیط سفر را برای این خانواده خریداری کرد بود؛ اما متاسفانه تاریخ رفت بلیط به اشتباه ثبت شده که در نهایت علی بابا، بلیط های جدیدی با تاریخ مورد نظر این خانواده خریداری نموده بود. با این حال تیم پشتیبانی علی بابا برای جبران استرسی که به این خانواده وارد شده بود، نماینده ای را برای دلجویی از مسافرانش به فرودگاه فرستاد.

وقتی حال خوب مسافران را پس از یک پرواز با تاخیر دیدم، فکر کردم که واقعا بعضی از برندها به رسالت و شعار خود پایبند هستند و به مسافران، نه به عنوان مشتری که به عنوان سرمایه ای ارزشمند نمی نگرند. سرمایه ای که برای حفظ آن شعار نمی دهند و به وعده و قول برند خود عمل می نمایند. تجربه ای مشابه را یکی از دوستانم که برای خرید تور استانبول علی بابا را انتخاب نموده بود بر اعتماد من به پشتیبانی باکیفیت علی بابا از مشتریانش اضافه نمود.

همین تجربه خوشایند موجب شده است که امروز که بیلبوردهای تبلیغاتی جدید این برند را با شعار پشتیبانی 247 نفره در سطح شهر می بینم، نه با نگاهی پرتردید نسبت به وعده برند علی بابا که با اعتماد به آن بنگرم. کاش زمانی برسد که تمام مسافران خطوط هوایی داخلی، خارجی، ریلی و جاده ای از خدمات پشتیبانی شایسته که حق مسلم آنهاست برخوردار شوند.

منبع: توریسم آنلاین

به "یک اتفاق عجیب در فرودگاه مهرآباد تهران، دلجویی حضوری از مسافران با سبد گل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک اتفاق عجیب در فرودگاه مهرآباد تهران، دلجویی حضوری از مسافران با سبد گل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید