با دایی مشورت کردم، گفت استقلال!

به گزارش وبلاگ عکس، امیرحسین اعظمی:آرش رضاوند یک استقلالی متعصب است که از نوجوانی آرزوی پوشیدن پیراهن استقلال را داشت.

با دایی مشورت کردم، گفت استقلال!

او بعد از درخشش در نفت و سایپا، اسمش را سر زبان ها انداخت و در نهایت به پیراهن استقلال رسید. او روز گذشته برای نخستین بار در تمرینات استقلال شرکت کرد. با رضاوند درخصوص پیوستن به استقلال و مسائل مختلف دیگر صحبت کردیم که به سؤالات وبلاگ عکس ورزشی پاسخ داد.

  • بعد از آمدن به استقلال عکس هایی از قدیم منتشر شد که تو برای تشویق این تیم به استادیوم می رفتی. مثل اینکه خیلی روی استقلال تعصب داری؟

بله، دقیقا همینطور است. من روی سکوهای استادیوم آزادی استقلال را تشویق می کردم و آن روزها رؤیای من این بود که یک روز پیراهن این تیم را بر تن کنم.

  • فکر می کردی که یک روز این اتفاق رخ دهد؟

آن روزها امیدهای زیادی داشتم و خیلی شادمانم که آن رؤیا تبدیل به حقیقت شد. وقتی با استقلال قرارداد امضا کردم، واقعا خیلی شادمان بودم.

  • ظاهرا از سپاهان، تراکتور و چند تیم دیگر هم پیشنهاد داشتی و حتی نزدیک بود قراردادت را با سایپا تمدید کنی؟

بله، من از این دو تیم پیشنهاد داشتم و سایپا هم تیمی بود که فصل گذشته در آنجا بازی کردم و نزدیک بود قراردادم را تمدید کنم. یکباره خدا کمکم کرد تا این شرایط به وجود بیاید.

  • با علی دایی هم برای انتخاب تیمت مشورت کردی؟

دایی نقش مهمی در فوتبال من داشت و این را هرگز فراموش نمی کنم. من با علی آقا حرف زدم و گفتم که چه پیشنهادهایی دارم. دایی در بین تیم هایی که اسمشان را گفتم، استقلال را انتخاب کرد. او به من گفت اگر فکر می کنی رفتن به استقلال شدنی است، این تیم را انتخاب کن.

  • حضور در اردوی تیم ملی چطور بود؟

این لیست آخر برای خیلی از بازیکنان سورپرایز بود. طبیعتا نگاه ویژه کادر فنی به لیگ باعث می گردد که انگیزه همه بازیکنان بالاتر برود.

  • کار کردن با استراماچونی را چطور ارزیابی می کنی؟

ایشان یک مربی بزرگ است و قبل از پیوستن به استقلال با او صحبت کردم. ایشان علاقه زیادی به فوتبال تهاجمی دارند و مطمئنا از همکاری با ایشان لذت خواهم برد. او یک مربی سرشناس است و امیدوارم فصل خوبی را در کنار او داشته باشم و در نهایت عملکرد ما باعث شادمانی طرفداران گردد.

  • فکر می کنی استقلال سال جاری قهرمان گردد؟

استقلال چند سال است که قهرمان نشده و احساس طرفداران را درک می کنم. شک نکنید تا آخرین توان کوشش می کنیم تا استقلال قهرمان گردد. ما تیم خوبی داریم و می توانیم قهرمان شویم.

منبع: همشهری آنلاین

به "با دایی مشورت کردم، گفت استقلال!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با دایی مشورت کردم، گفت استقلال!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید