تصویب افزایش30درصدی فوق العاده جذب کارکنان شهرداری در هیات دولت

به گزارش وبلاگ عکس، معاون عمرانی وزیر کشور از تصویب فوق العاده جذب کارکنان شهرداری های کشور، به استناد قانون نظام هماهنگ پرداخت کارکنان دولت، در جلسه روز چهارشنبه 23 بهمن ماه هیات دولت اطلاع داد.

تصویب افزایش30درصدی فوق العاده جذب کارکنان شهرداری در هیات دولت

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، مهدی جمالی نژاد با بیان این مطلب اضافه کرد: با توجه به اینکه ارتقای سطح شرایط معیشتی کارکنان شهرداری های کشور یکی از اولویت های اصلی دولت و وزارت کشور می باشد، پیشنهاد افزایش فوق العاده جذب کارکنان مستند به ماده 6 قانون نظام هماهنگ پرداخت کارکنان دولت توسط سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور تنظیم و برای سیر مراحل قانونی تصویب تقدیم هیأت دولت شد.

وی اضافه کرد: برای آنالیز و تصویب این موضوع جلسات فشرده کاری با همکاران سازمان امور اداری و استخدامی کشور تشکیل و مراتب پس از تأیید به دولت ارسال که موضوع در کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک تصویب و 23 بهمن ماه نیز به تصویب هیأت محترم دولت رسید و بزودی برای اجرا ابلاغ می گردد.

جمالی نژاد با بیان اینکه هیأت دولت به استناد قانون نظام هماهنگ پرداخت کارکنان دولت، با افزایش فوق العاده جذب مورد عمل کارکنان شهرداری ها به میزان حداکثر 30 واحد درصد با تأیید وزیر کشور موافقت کرد، توضیح داد: اعتبار مورد احتیاج افزایش فوق العاده جذب موضوع این تصویب نامه از محل اعتبارات پیش بینی شده از محل منابع داخلی شهرداری های مربوط تأمین می گردد.

وی ابراز امیدواری کرد که با این افزایش، میزان حقوق پرداختی کارکنان شهرداری ها به نسبت سایر کارکنان دولت بهبود یافته و ترمیم خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تصویب افزایش30درصدی فوق العاده جذب کارکنان شهرداری در هیات دولت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصویب افزایش30درصدی فوق العاده جذب کارکنان شهرداری در هیات دولت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید