شرط فعالیت استخراج کنندگان بیت کوین اعلام شد

به گزارش وبلاگ عکس، سخنگوی صنعت برق گفت: دستگاه های ماینرها ضبط نمی شوند، بلکه متوقف می شوند، یعنی برق شان قطع می گردد و باید بابت شرایط اتصال رسمی به شرکت توزیع نیروی برق مربوطه و اگر مصرف بالا باشد به شرکت برق منطقه ای مراجعه نمایند.

شرط فعالیت استخراج کنندگان بیت کوین اعلام شد

مصطفی رجبی مشهدی در گفت وگو با ایلنا، درباره نرخ برق برای استخراج نمایندگان بیت کوین گفت: مقرر شده نرخ برق صادراتی برای ماینرها تعیین گردد، نرخ برق صادراتی ثابت نیست و متاثر از خیلی عوامل از جمله توافقات، نوع قراردادها، و زمان استفاده است، بنابراین با توجه به این موارد باید در هیات دولت تعیین تکلیف گردد.

وی اضافه نمود: هنوز نرخ برق تعیین تکلیف نشده و فعلا در حد پیشنهاد است، باید صبر کنیم تا هیات دولت در این خصوص تصمیم گیری کند.

سخنگوی صنعت برق درباره تعداد ماینرهای کشف شده گفت: بیش از 350 مرکز استخراج بیت کوین شناسایی شده که بیش از 150 مگاوات مصرف برق دارند و همچنان این آمار در حال افزایش است.

وی در ادامه درباره ضبط دستگاه های فراوری رمزارز اعلام کرد: دستگاه های ماینرها ضبط نمی شوند، بلکه متوقف می شوند، یعنی برق شان قطع می گردد و باید بابت شرایط اتصال رسمی به شرکت توزیع نیروی برق مربوطه و اگر مصرف بالا باشد به شرکت برق منطقه ای مراجعه نمایند. اگر پروانه بهره برداری و اجازه انجام فعالیت داشته باشند و تعرفه هم تعیین گردد، برق شان وصل شده و می توانند فعالیت داشته باشند.

منبع: همشهری آنلاین

به "شرط فعالیت استخراج کنندگان بیت کوین اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرط فعالیت استخراج کنندگان بیت کوین اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید