عمران زاده: فتحی آدم روراستی نیست و دنبال رزومه است، کدام تیم 15 بازیکنش را از دست می دهد؟

به گزارش وبلاگ عکس، حنیف عمران زاده، مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال آدم روراستی نیست.

عمران زاده: فتحی آدم روراستی نیست و دنبال رزومه است، کدام تیم 15 بازیکنش را از دست می دهد؟

به گزارش وبلاگ عکس، حنیف عمران زاده که در برنامه امروز (شنبه) سلام صبح خیر شبکه سه سیما حضور یافته بود، در ابتدای برنامه با اشاره به اینکه که با مزه ترین لقبی که به او دادند، لقب بچه غول بود، درباره حضور صبحگاهی در این برنامه گفت: در دوران فوتبالم هیچ وقت برای صبحانه از خواب بیدار نمی شدم و پزشک تیم به زور من را از خواب بیدار می کرد.

مدافع پیشین تیم استقلال درباره شکایتش از باشگاه استقلال توضیح داد: من شکایت نکردم. اگر به شما بگویم چه اتفاقاتی افتاد خنده تان می گیرد. سال قبل به من گفتند بیا توافق کنیم. به همه چک دادند، به جز من. نصرالله عبداللهی که چک ها را می داد گفت برای بقیه پاس نشده است. به من گفتند زود پولت را می دهیم. من هم 600 میلیون تخفیف دادم بدون اینکه یک ریال به من پول بدهند.

وی با اعلام اینکه در حقش بی معرفتی شده است، گفت: یک روز در باشگاه گفتم پولم را نمی دهید؟ به من گفتند شما توافق کردی و امضا کردی که پولت را گرفته ای. رفتم سازمان لیگ. به من گفتند شما پولت را گرفته اید. مدیران باشگاه استقلال بندی در نامه گذاشته بودند که طبق آن من پول نقد گرفته ام در حالی که یک ریال هم به من ندادند. فقط می خواستند مجوز حرفه ای بگیرند.

عمران زاده درباره جدایی جنجالی او و محمد نوازی از آموزشگاه استقلال و تیم جوانان این باشگاه گفت: لیست 28 نفره دادیم، اما به ما گفتند شما لیست 20 نفره بده. نوازی هم این موضوع را قبول نکرد. یک روز رفتم سر تمرین و دیدم چندبازیکن تیم لباس عوض نمی نمایند. گفتم چه شده؟ گفتند دستور داده اند لباس عوض نکنیم. گفتم لخت شوید. بعد به نوازی زنگ زدم که ایشان گفت من را داخل آموزشگاه راه نمی دهند. مدیرعامل گفته بود که او را راه ندهید. من هم رفتم بیرون که و در ادامه مرا هم راه ندادند!

وی خطاب به مدیرعامل استقلال گفت: آقای فتحی من کجا فهمیدم شما استقلالی نیستی؟ روزی که نوازی را داخل آموزشگاه راه ندادی. آقای فتحی شما به استقلال آمده ای رزومه جمع کنی و بروی. انتخاب 8 بازیکن توسط مدیر آموزشگاه دخالت نیست؟ البته من با محمد مومنی مسئله ای ندارم، ولی به نظر من اینجا اسمش آموزشگاه سفارشی است نه آموزشگاه استقلال.

مدافع پیشین تیم استقلال در پاسخ به این سوال که قیمت برای حضور بازیکنان چقدر بود، مطرح نمود: ما اصلا بحث اقتصادی نکردیم، علیرضا اکبرپور که مصاحبه کردی و در خصوص پول حرف زدی، شاید در زمان شما از این اتفاقات پولی می افتاد، اما در زمان ما از این کارها نشده است.

عمران زاده با گلایه از برخی ها که گفتند آنها می خواستند از بازیکنان پول بگیرند گفت: وقتی ما این اتفاقات را دیدیم با نوازی قرار گذاشتیم تیم را ببندیم و بعد استعفا بدهیم. برای ما حرف در آوردند که اینها پول دریافتد ولی وقتی خطیر از آقایان سوال کرد که آیا واقعا خودتان دیده اید که مربیان جوانان پول گرفته اند؟ بعد در جواب گفتند نه، ما هم شنیده ایم که پول گرفته اند. حتی معاون باشگاه خودش گفته بود اگر مدرکی از پول دریافت اینها دارید ابتدا بیاورید روی میز من بگذارید.

وی درباره سبک و سیاق مدیریت فتحی توضیح داد: او رور راست نیست. کجای جهان یک تیم 15 بازیکنش می روند؟ مثلا در پرسپولیس سروش (رفیعی) را نخواستند، آن هم زمانی که بازیکنان شان را گرفته بودند، سپاهان یک یا دو بازیکنش رفت، ذوب آهن هم همینطور اما استقلال اول بازیکنانش را رها کرد و بعد به فکر بازیکن دریافت افتاد. شک نکنید بازیکنانی که رفتند از استقلال شکایت می نمایند. من در استقلال صداقت ندیدم. تا حالا هم چنین مدیریتی در این باشگاه ندیده ام. یک سال من را دنبال دواندند آخرش یک میلیون ندادند که دلخوشم نمایند.

مدافع پیشین تیم استقلال در ادامه با دیدن چند تصویر حرف های جالبی زد. او ابتدا درباره صحنه پنالتی مشکوکش مقابل استقلال در زمان حضور در صبا گفت: خدا شاهد است عمدی پنالتی نکردم.

عمران زاده با دیدن تصویری از رحمتی و سوال مجری که رابطه شما همیشه بالا و پائین زیاد داشته و آیا معتقدی او باعث جدایی ات از استقلال شد، گفت: رحمتی هم اتفاقی من بود. با او حرف زدم. سوء تفاهمات رفع شد. من بعدها نامه ای در باشگاه دیدم که منصوریان بنده را به خاطر کهولت سن رد نموده بود! بعد رفت جپاروف 36 ساله را به استقلال آورد.

وی بعد از دیدن تصویر درگیری اش با سوشا مکانی در دربی گفت: او به هوادران استقلال توهین کرد و حقش بود.

مدافع پیشین تیم استقلال با دیدن تصویری از فرزاد حاتمی در یکی از تمرینات استقلال توضیح داد: یک بار سر تمرین با او لاستیک را از روی فنس می انداختیم که آقای قلعه نویی دید و کلی شاکی شد!

عمران زاده با دیدن تصویری از اشک هایش در کنار محمد نوازی گفت: این عکس مربوط به آن دربی که ثانیه های آخر بازی گل خوردیم و واقعا ناراحت شدم.

وی درباره شانس استقلال برای موفقیت در لیگ برتر و آسیا گفت: آرزوی من موفقیت استقلال است، اما کدام ابراز را به استراماچونی داده اند؟ چه کسی می خواهد این تیم را آرام کند. استقلال یک بزرگتر مثل سیدجلال حسینی ندارد. امیدوارم این تیم سهمیه بگیرد. البته آرزوی من قهرمانی استقلال است.

مدافع پیشین تیم استقلال حرف های خود را اینطور به انتها رساند: آقای رضاحسن زاده در آموزشگاه از من ناراحت شد، ولی تهمت هایی که به ما زدند درست نبود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "عمران زاده: فتحی آدم روراستی نیست و دنبال رزومه است، کدام تیم 15 بازیکنش را از دست می دهد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عمران زاده: فتحی آدم روراستی نیست و دنبال رزومه است، کدام تیم 15 بازیکنش را از دست می دهد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید